E-boeken voor 65-plussers

De bibliotheken van Oudergem en Sint-Lambrechts-Woluwe slaan de handen in elkaar met Zoniënzorg om te onderzoeken op welke manier 65-plussers van de e- boekencollectie kunnen genieten.

In een groepje van 6 à 7 personen gaan we aan de slag met de e-reader, tablet en e-boeken. Het is handig als je al (beperkt) met de smartphone, tablet of  computer aan de slag kan, maar het hoeft niet. Je hebt wel nog geen echte ervaring met e-boeken. 

Het geheel duurt maximaal 2,5 à 3 uur (met onderbreking). We maken het ook graag aangenaam en voorzien iets lekkers. Als bedankje krijg je aan het eind een
kleine attentie. 

Ook fijn om te weten 
We werken hiervoor samen met de Universiteit van Antwerpen en de Vrije Universiteit Brussel. Zij onderzoeken hoe digitale toepassingen en toestellen het leven van 65-plussers beïnvloedt en mogelijk beter maakt.