Boekbabbel met Annelies
Uitgelezen: Oersoep, Bregje Hofstede
Oersoep gaat over vastzitten in jezelf en daaruit willen komen. Als je de controle over jezelf verliest, wat doe je daar dan mee? Een intens verhaal over het lichaam en de geest.
Het boek ‘Oersoep’ maakt deel uit van de zomerleestips van 1 Stad 19 Boeken. Op het startevent in juni, bij Samenlezen uit 1 Stad 19 Boeken, hebben we een fragment uit het boek gelezen.
Het boek is een zoektocht naar manieren om de dichotomie lichaam-geest te doorbreken. Vanuit de rauwe en fysieke ervaring van de bevalling van haar kind, kijkt de auteur naar haar leven, haar ervaringen, haar relaties. Ze exploreert manieren om die allesoverstijgende ervaring van de bevalling opnieuw te beleven, dat opgaan in een louter fysieke beleving. Een heel fascinerend verhaal, geschreven in een zinnelijke taal.
Een aantal van onze leden hebben het boek gelezen en willen dit graag bespreken. We zorgen voor een drankje en een hapje en maken het gezellig.
Las jij het boek ook? Dat kan je erover van gedachten wisselen tijdens deze avond in de ongedwongen en gezellige sfeer van onze bibliotheek.